SYSTEMY GOSPODARKI ODPADAMI
Strona główna Wyślij e-mail Mapa serwisu English Version
FirmaO nas

Chemeko–System Sp. z o.o. dysponuje potrzebną wiedzą i niezbędnym doświadczeniem pozyskanym w toku działalności na rynku od 1999 r. Swoją działalność w branży gospodarki odpadami Spółka opiera na zasadzie zrównoważonego rozwoju. Od początku istnienia  misją firmy jest minimalizowanie negatywnego oddziaływania odpadów na środowisko naturalne, z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych w branży ochrony środowiska.


Główne atuty Spółki to wieloletnie doświadczenie, elastyczność, nowoczesny sprzęt, wdrażanie najnowszych technologii oraz ciągła inwestycja w kapitał ludzki. Wszystkie te czynniki umożliwiają firmie Chemeko-System profesjonalnie i rzetelnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym spełnieniu wszelkich warunków jakie nałożone zostały poprzez dyrektywy UE oraz przepisy prawa polskiego w zakresie gospodarowania odpadami i ochrony środowiska.


Profil działalności Spółki to kompleksowa gospodarka odpadami, obejmującą odbiór odpadów, segregację, odzysk oraz składowanie odpadów nie nadających się do ponownego wykorzystania.  Takie całościowe spojrzenie na gospodarkę odpadami pozwala firmie dostosowywać działania do indywidualnego klienta, działać efektywniej, zmaksymalizować  ilość odzyskanych odpadów oraz  dbać o środowisko naturalne. 


Dbając o jakość wykonywanych usług, firma wciąż inwestuje w specjalistyczny sprzęt, doświadczoną kadrę fachowców oraz szkolenia.


Kompleksowość działań gwarantuje Chemeko-System miejsce na czele stawki firm odpowiedzialnych za zagospodarowanie odpadów. Nasza Spółka jako jedyna na Dolnym Śląsku prowadzi Zakład Utylizacji, Recyklingu, Przerobu i Unieszkodliwiania  Odpadów Komunalnych i Przemysłowych zlokalizowany w Rudnej Wielkiej. W jego skład wchodzą tak nowoczesne i zarazem nowatorskie rozwiązania, jak składowisko odpadów komunalnych i przemysłowych, płyta kompostowania odpadów, stacja segregacji odpadów oraz instalacja do produkcji paliwa alternatywnego.  Naszym zdecydowanym atutem są  szerokie możliwości gospodarowania odpadami, co pozwala Chemeko-System  zagospodarować  odpady w sposób najlepszy dla środowiska.


W 2004r. firma uzyskała pozwolenie zintegrowane IPPC (ang. Integrated Polution Prevention and Control) na prowadzenie działalności w zakresie odzysku i unieszkodliwiania odpadów zgodnie z Dyrektywą UE 96/61/WE. Spółka dostosowała się do wymagań polskich oraz unijnych, aby świadczyć usługi najwyższej jakości.

 | O firmie |  Oferta |  Technologia |  Zezwolenia |  Aktualności |  Prasa |  Galeria |  Kontakt |  Download | 

Chemeko-System Sp. z o.o., ul. Jerzmanowska 4-6 54-519 Wrocław
tel. 71 338 40 87, 0 691 504 171, biuro@chemekosystem.pl

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004